Motorové vlaky

Přicházíme s nabídkou zapůjčení čtyř typů motorových vlaků:

1. Motorový vlak s lokomotivou T 211 “Prasátko”

Vlak je tažen motorovou lokomotivou řady T 211.0, která dosahuje maximální rychlosti 40 km/h. Za lokomotivu lze připojit dva osobní vozy k sezení nebo jeden osobní vůz k sezení a dále barový vůz Pivák, služební vůz nebo nákladní vůz pro přepravu jízdních kol. Jedná se o základní a nejdostupnější variantu pronájmu vlakových souprav.

2. Motorový vlak s lokomotivou T 334 “Rosnička”

Vlak je tažen motorovou lokomotivou řady T 334.0, která dosahuje maximální rychlosti 60 km/h. Za lokomotivu lze připojit až dva osobní vozy k sezení, barový vůz a služební nebo nákladní vůz. Je tak možné sestavit soupravu s obsaditelností až cca 200 cestujících.

Firemní vlak ve stanici Zbečno
Firemní vlak ve stanici Zbečno

3. Motorový vlak s lokomotivou T 458 “Hektor”

Lokomotiva Hektor dosahuje maximální rychlosti 80 km/h a hravě odveze soupravu s několika osobními vozy, služebním a barovým vozem. V České republice dnes tyto lokomotivy vozí zpravidla jen výletní nostalgické vlaky, na Slovensku jsou využívány k posunu. Vyzkoušejte zážitkový vlak s lokomotivou Hektor.

4. Motorový vlak s lokomotivou T 478 “Zamračená / Bardotka”

Legendární lokomotiva známá svým charakteristkým zvukem motoru a zamračeným vzhledem. S maximální rychlostí 100 km/h a vyšším výkonem je určena pro střední a delší tratě, kde může dopravovat i rychlíkové soupravy. V okolí Prahy sloužily tyto lokomotivy na tratích Posázavského pacifiku z Prahy přes Vrané nad Vltavou do Dobříše nebo Čerčan, kde dopravovaly patrové vozy.

Zpět > Pronájem parních vlaků | Dále > Narozeninové vlaky